Laerosett R9 Arstyl ⌀ 53 cm

Tavahind: 75.60 
56.30 
Hinnavõit: 19.30 € (26%)
Hinnavõit 26%
NMC-R9
Laos
+

Rosett R9 Arstyl

Roseti R9 läbimõõt on 53 cm. Rosett on valmistatud tugevast ja vastupidavast polüuretaanist, kaalult kerge, lihtsalt paigaldatav (montaažiliimiga) ning ülevärvitav vesialuselise / dekoratiivse värviga.

Laerosetiga R9 Artsyl® saab kiiresti ruumi ilmet muuta! Roseti põhieesmärk on rõhutada lühtri väärikust, samuti kasutatakse rosette sageli ka seinte kaunistamiseks.

Tootja:
Nöel & Marquet
Päritolumaa:
Belgia
Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt. Iga arvutiekraan kuvab värve veidi erinevalt. Materjal, läige, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad värvitooni tunnetust. Toote näidisega saab tutvuda tapeedisalongis FiestaDesign (Tallinn, Kadaka tee 70C).
Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Vahetus- ja tagastusõigus ei puuduta kui tegemist on tellitava rulltapeediga (ei ole laokaup). Tellitud tapeeti tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata v.a. juhul kui tegemist on praaktootega või müüja poolse või tarnijast tingitud eksimusega. 
Kõiki tapeete ja muid tooteid enne tellimuse esitamist on võimalik vaadata ja nende kohta lähemalt uurida tapeedisalongis FiestaDesign.