Vedeltapeet MIRACLE 1014

Tavahind: 51.00 
40.80 
Hinnavõit: 10.20 € (20%)
Hinnavõit 20%
SP1014
Laos
+

Vedeltapeet SILKPLASTER - MIRACLE 1014

Eco-friendly wallcoveringDekoratiivne krohv ehk vedeltapeet Silk Plaster on kõrge kvaliteediga looduslik ja tervisesõbralik (allergiavaba) siseviimistlusmaterjal, mis sobib kuivade ruumide seinte ja lagede katmiseks. Siidi baasil valmistatud naturaalne vedeltapeet jääb seinal pehme ja struktuurne.

1 pakk MIRACLE 1014 = 3 m². Vastavalt sellele on lihtne välja arvestada, kui palju materjali tarvis on.

Pulbriline segu lahustatakse vees kindlas vahekorras (koti peal on täpselt kirjas palju tuleb lisada vett) ja peale kokkusegamist ning ca 12 tundi seismist on segu pealekandmiseks valmis. Veega segades moodustub selline paks tainataoline mass, mis tuleb silekelluga pinnale kanda. Vedeltapeeti on võimalik kanda kõikidele pindadele. Parema nakke saavutamiseks ja tooni ühtlustamiseks tuleb aluspinnad eelnevalt kruntida (ka kipsplaadi puhul).

Vedeltapeet on talvel soojendav ja suvel jahutava efektiga. Siin võib unustada tolmu ja seina kolletumise ega pea ka muretsema, vigastatud või määrdunud kohtade parandamise pärast!

Vedeltapeet kantakse pinnale plastikust siluriga. Pealekandmisel silutakse massi mööda seina ühtlaselt laiali. Massi tuleb kanda peale õhukese kihina (1-1,5 mm). Silk Plaster katet saab harjata, parandada ja vajadusel ka üle värvida.

Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt. Iga arvutiekraan kuvab värve veidi erinevalt. Materjal, läige, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad värvitooni tunnetust. Toote näidisega saab tutvuda tapeedisalongis FiestaDesign (Tallinn, Kadaka tee 70C).
Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Vahetus- ja tagastusõigus ei puuduta kui tegemist on tellitava rulltapeediga (ei ole laokaup). Tellitud tapeeti tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata v.a. juhul kui tegemist on praaktootega või müüja poolse või tarnijast tingitud eksimusega. 
Kõiki tapeete ja muid tooteid enne tellimuse esitamist on võimalik vaadata ja nende kohta lähemalt uurida tapeedisalongis FiestaDesign.