Seinakell RMK2239CLK

Tavahind: 30.00 
12.00 
Hinnavõit: 18.00 € (60%)
Hinnavõit 60%
RMK2239CLK
Laos
+

Dekoratiivne seinakell RoomMates nr. RMK2239CLK - Circle Clock

  • Paigaldatud kleebise mõõdud ca 41×43 cm.
  • Kleebise paigaldamine on väga lihtne! Komplektiga on kaasas näidispilt, kus on näidatud võimalik kleebise paigutus. Samas on seinakleebiste paigaldamiseks ja kombineerimiseks lõpmatu arv võimalusi, seega saab fantaasiat appi võttes luua igas kodus huvitava ning ainulaadse tulemuse!
  • Dekoratiivse seinakella komplektis on 18 isekleepuvat elementi, üks kellamehhanism koos seieritega, kahepoolne teip mehhanismi kinnitamiseks. Seierite pikkused: suur seier 11 cm väike seier 8 cm. Kellamehhanismi korpuse läbimõõt on 8,5 cm ja sügavus 2 cm. Värv: hõbe metallik.
  • Töötab 1 AA patareiga (ei kuulu komplekti)
  • Pind, kuhu kleebis kinnitatakse, peab olema kuiv, puhas ja võimalikult ühtlane.

Dekoratiivne seinakleebis Circle Clock on suurepärane lahendus interjööri dekoreerimiseks!

 

Tootja: YORK Wallcoverings (USA)

Hoiatus! Tegemist ei ole mänguasjadega ning ei soovitada kleepida kohtadesse, kust alla 3 a. laps saaks need eemaldada.
Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt. Iga arvutiekraan kuvab värve veidi erinevalt. Materjal, läige, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad värvitooni tunnetust. Toote näidisega saab tutvuda tapeedisalongis FiestaDesign (Tallinn, Kadaka tee 70C).
Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Vahetus- ja tagastusõigus ei puuduta kui tegemist on tellitava rulltapeediga (ei ole laokaup). Tellitud tapeeti tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata v.a. juhul kui tegemist on praaktootega või müüja poolse või tarnijast tingitud eksimusega. 
Kõiki tapeete ja muid tooteid enne tellimuse esitamist on võimalik vaadata ja nende kohta lähemalt uurida tapeedisalongis FiestaDesign.