Tarneinfo

Toodete tarnimine

Kauba kättesaamiseks pakume erinevaid tarneviise:

 • Itella SmartPOSTi pakiautomaat, saatekulu al. 3,50 €
  SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad üle Eesti suuremate linnade kaubanduskeskustes. Itella SmartPOSTi pakiautomaatide asukohad leiad siit. Kui valisid SmartPOSTi pakiautomaadi teenuse, tuleb sinu mobiiltelefonile sõnum, millest leiad pakiautomaadi asukoha ning kapi uksekoodi.

  Paki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 60x60x60 cm. Juhul, kui paki mõõdud on suuremad kui 60x60x60, siis saadetakse pakk Omniva vahendusel Sulle sobivale aadressile ning pakile lisandub teenustasu 5,00 €.

 • Omniva pakiautomaat (endine Post24), saatekulu al. 3,50 €
  Omniva pakiautomaadid asuvad linnades üle Eesti. Omniva pakiautomaadid on hea asukohaga, hästi ligipääsetavad ning avatud 24 tundi. Omniva (Post24) pakiautomaatide asukohad leiad siit.

  Paki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 41x38x64 cm. Juhul, kui paki mõõdud on suuremad kui 41x38x64 cm, siis saadame paki Eesti Posti postiasutusse ning pakile lisandub teenustasu 5,00 €.

 • Eesti Posti postkontor (sh kaubanduskeskustes), saatekulu al. 5,00 €
  Telli pakk just Sulle kõige sobivamaisse Eesti Posti väljastuspunkti. Tellimust vormistades kirjuta andmetesse oma mobiiltelefoni number ja e-posti aadress, sest paki saabudes saadab Omniva (Esti Post) Sulle SMS ja/või e-kirja. Sõnumis sisalduva saadetise numbri alusel saadki paki postkontorist kätte. Pakile järele minnes võta kaasa ka isikut tõendav dokument.
  Väljastuspunktide asukohad leiad Omniva kodulehelt: www.omniva.ee
 • Kulleriga Sinu valitud aadressile, saatekulu al 9,00 €
  Paki saabumisel võtab Omniva kuller (endine ELS Kuller) Sinuga ühendust ning lepib kokku paki kättetoimetamise aja. Kui telefoni teel Sinuga kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse Eesti Posti väljastuspunkti ja Sulle edastatakse paki saabumise teade, mille alusel saad paki teatel olevast väljastuspunktist kätte.
 • Tulen kaubale ise järgi. Tarnetingimuse tasu on 0 €
  Ostetud kaubale on võimalik ka ise järgi tulla aadressil Kadaka tee 70C, Tallinn (kauba väljastamine toimub viimistlussalongis FiestaDesign, mis paikneb keskuse 2. korrusel).

Saatmine välismaale

Tapeedipood.ee e-poest on võimalik tellida kaupa ka välismaale. Lisa kaubad samamoodi ostukorvi ning aadressi kohale kirjuta aadress ning sinna järgi, et soovid pakki saada välismaale. Kättetoimetamise viisiks vali palun "Tulen ise järgi". Saadame Sinule meilile arve koos võimalike saatevõimaluste ning saatekuludega. Saatekulu kannab ostja.