Tarneinfo

Toodete tarnimine

Kauba kättesaamiseks pakume erinevaid tarneviise:

 • Pakiautomaat Itella Smartpost, saatekulu al. 3,50 €
  Itell Smartpost pakiautomaadid asuvad üle Eesti suuremate linnade kaubanduskeskustes (asukohad leiad siit). Kui valisid Smartposti pakiautomaadi teenuse, tuleb sinu mobiiltelefonile sõnum, millest leiad pakiautomaadi asukoha ning kapi uksekoodi.
  Paki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 60x60x60 cm.

 • Pakiautomaat Omniva, saatekulu al. 3,50 €
  Omniva pakiautomaadid asuvad linnades üle Eesti. Omniva pakiautomaadid on hea asukohaga, hästi ligipääsetavad ning avatud 24 tundi. Pakiautomaatide asukohad leiad siit.
  Paki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 41x38x64 cm.

 • Omniva postkontor (sh kaubanduskeskustes), saatekulu al. 5,00 €
  Telli pakk just Sulle kõige sobivamaisse Omniva (Eesti Post) väljastuspunkti. Tellimust vormistades kirjuta andmetesse oma mobiiltelefoni number ja e-posti aadress, sest paki saabudes saadab Omniva Sulle SMS ja/või e-kirja. Sõnumis sisalduva saadetise numbri alusel saadki paki postkontorist kätte. Pakile järele minnes võta kaasa ka isikut tõendav dokument.
  Väljastuspunktide asukohad leiad Omniva kodulehelt: www.omniva.ee
 • Kulleriga Sinu valitud aadressile, saatekulu al 9,00 €
  Paki saabumisel võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku paki kättetoimetamise aja. 
 • Tulen kaubale ise järgi, tarnetingimuse tasu on 0 €
  Ostetud kaubale on võimalik ka ise järgi tulla aadressil Kadaka tee 70C, Tallinn (kauba väljastamine toimub viimistlussalongis FiestaDesign, mis paikneb keskuse 2. korrusel).

Saatmine välismaale

Tapeedipood.ee e-poest on võimalik tellida kaupa ka välismaale. Lisa kaubad samamoodi ostukorvi ning aadressi kohale kirjuta aadress ning sinna järgi, et soovid pakki saada välismaale. Kättetoimetamise viisiks vali palun "Tulen ise järgi". Saadame Sinule meilile lisa arve koos võimalike saatevõimaluste ning saatekuludega. Saatekulu kannab ostja.