Tarneinfo

Toodete tarnimine

Kauba kohale toimetamiseks Eesti piires pakume sellised võimalused:

 • Tulen kaubale ise järgi (tarnetingimuse tasu on 0 €)
  Ostetud kaubale on võimalik ise järgi tulla aadressil Kadaka tee 70c, Tallinn (kauba väljastamine toimub salongis FiestaDesign, mis paikneb keskuse 2. korrusel). 
  Oota ära meie sõnum – kui tellimus on komplekteeritud, võtame Sinuga ühendust ning seejärel võib kaubale järele tulla.

 • Pakiautomaat Itella Smartpost: tellimusele, mille paki mõõdud jäävad 60 cm sisse.
  Itell Smartpost pakiautomaadid asuvad üle Eesti suuremate linnade kaubanduskeskustes (asukohad leiad siit). Kui valisid Smartposti pakiautomaadi teenuse, tuleb sinu mobiiltelefonile sõnum, millest leiad pakiautomaadi asukoha ning kapi uksekoodi.
  * Suuremate toodete puhul kui 60 cm saab kasutada kullerteenust või ise järgi tulla.

 • Pakiautomaat Omniva: tellimusele, mille paki mõõdud jäävad 60 cm sisse.
  Omniva pakiautomaadid asuvad linnades üle Eesti. Omniva pakiautomaadid on hea asukohaga, hästi ligipääsetavad ning avatud 24 tundi. Pakiautomaatide asukohad leiad siit.
  * Suuremate toodete puhul kui 60 cm saab kasutada kullerteenust või ise järgi tulla.

 • Omniva postkontor (sh kaubanduskeskustes)
  Telli pakk just Sulle kõige sobivamaisse Omniva (Eesti Post) väljastuspunkti. Tellimust vormistades kirjuta andmetesse oma mobiiltelefoni number ja e-posti aadress, sest paki saabudes saadab Omniva Sulle SMS ja/või e-kirja. Sõnumis sisalduva saadetise numbri alusel saadki paki postkontorist kätte. Pakile järele minnes võta kaasa ka isikut tõendav dokument.
  Väljastuspunktide asukohad leiad Omniva kodulehelt: omniva.ee

 • Kuller
  Kuller kliendi poolt antud täpsele aadressile, saatekulu al 9,00 €. Paki saabumisel võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku paki kättetoimetamise aja. Kuller toimetab kauba maja välisukseni.

Saatmine välismaale

Tapeedipood.ee e-poest on võimalik tellida kaupa ka välismaale. Kui soovid tellida kaupa väljapoole Eesti Vabariiki, palun saata kiri e-postiga info@tapeedipood.ee, lisades toodete nimetused ja kogused, misjärel saadame hinnapakkumise koos võimalike saatevõimaluste ning saatekuludega.