Seinakleebis RMK2304SLM

Обычная цена: 64.00 
28.80 
Вы экономите: 35.20 € (55%)
Скидка 55%
RMK2304SLM
В наличии
+

Sisustuskleebis RoomMates nr. RMK2304SLM - Trust

  • Komplektis on kokku 18 elementi.
  • Paigaldatud kleebise mõõdud ca 108×198 cm.
  • Kleebise paigaldamine on väga lihtne! Komplektiga on kaasas näidispilt, kus on näidatud võimalik kleebise paigutus. Samas on seinakleebiste paigaldamiseks ja kombineerimiseks lõpmatu arv võimalusi, seega saab fantaasiat appi võttes luua igas kodus huvitava ning ainulaadse tulemuse!
  • Väga lihte kasutada ja eemaldada ilma pinda kahjustamata ning määrimata, ei jäta liimi jälgi. Seinakleebis on valmistatud õhukest PVC materjalist, on terviseõbralik ning ohutu, toodetud USA-s.

Dekoratiivne seinakleebis Trust on suurepärane lahendus interjööri dekoreerimiseks!

 

 

Tootja: YORK Wallcoverings (USA)

 

Hoiatus! Tegemist ei ole mänguasjadega ning ei soovitada kleepida kohtadesse, kust alla 3 a. laps saaks need eemaldada.
NB! Реальный цвет обоев может отличаться от изображенного на сайте из-за особенностей воспроизведения цвета в цифровом виде и настроек экрана вашего устройства. С реальным образцом обоев можно ознакомиться в салоне обоев FiestaDesign (Таллинн, Кадака тее 70С).
Описание товара носит общий ознакомительный характер и может не содержать всех свойств товара. Если у вас есть вопросы, мы дадим уточняющую информацию по интересующим вас обоям. Мы хотим, чтобы купить обои было просто!
Обращаем внимание, данные обои поставляются исключительно под заказ. Качественный заказной товар возрату и обмену не подлежит. 
Со всеми образцами перед оформлением заказа можно ознакомиться в салоне обоев FiestaDesign.