Seinakleebis RMK2649SCS Wine Lovers

Tavahind: 17.90 
8.05 
Hinnavõit: 9.85 € (55%)
Hinnavõit 55%
RMK2649SCS
Laos
+

Sisustuskleebis RoomMates nr. RMK2649SCS - Wine Lovers (Veini armastajad)

  • Komplektis on kokku 22 elementi.
  • Kleebiste paigaldamine on väga lihtne! Kleepsud on kinnitatud paberilehele eraldi detailidena ning neid saab pindadele paigutada oma soovi järgi - paigaldamiseks ja kombineerimiseks on lõpmatu arv võimalusi!
  • Pind, kuhu kleebis kinnitatakse, peab olema kuiv, puhas ja võimalikult ühtlane.
  • Väga lihte kasutada ja eemaldada ilma pinda kahjustamata ning määrimata, ei jäta liimi jälgi. Seinakleebis on valmistatud õhukest PVC materjalist, on terviseõbralik ning ohutu, toodetud USA-s.

Dekorativkleebiste komplekt Wine Lovers  on suurepärane lahendus köögi, söögiruumi või kohviku interjööri kujundamiseks! Samas on see kleebis hea kingitus veini armastajatele ja hindajatele.

 

Tootja: YORK Wallcoverings (USA) 

Hoiatus! Tegemist ei ole mänguasjadega ning ei soovitada kleepida kohtadesse, kust alla 3 a. laps saaks need eemaldada.
Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt. Iga arvutiekraan kuvab värve veidi erinevalt. Materjal, läige, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad värvitooni tunnetust. Toote näidisega saab tutvuda tapeedisalongis FiestaDesign (Tallinn, Kadaka tee 70C).
Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Vahetus- ja tagastusõigus ei puuduta kui tegemist on tellitava rulltapeediga (ei ole laokaup). Tellitud tapeeti tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata v.a. juhul kui tegemist on praaktootega või müüja poolse või tarnijast tingitud eksimusega. 
Kõiki tapeete ja muid tooteid enne tellimuse esitamist on võimalik vaadata ja nende kohta lähemalt uurida tapeedisalongis FiestaDesign.