Tapeediliim Marburg Special disaintapeetidele

Tavahind: 9.00 
8.10 
Hinnavõit: 0.90 € (10%)
Hinnavõit 10%
M1001
Laos
+
✓ Õige tapeediliim
✓ Väga hea nakkuvusega
✓ Saksa kvaliteet

Tapeediliim Marburg Special
Spetsiaalne vinüülliim disaintapeetidele

  • Üliheade omadustega spetsiaalne vinüül tapeediliim raskete spetsiaal- ja disaintapeetidele.
  • Kõrgekvaliteetne liim metüültselluloosi ja PVA alusel.
  • Valmis 5 minutiga!
  • Kõrge kleepuvus, libiseb hästi (suurepärane paani seadmine ja mustri sobitamine).

Pakendist 200gr jätkub 20-25 m² ehk 4-5 standardmõõdus tapeedirulli liimimiseks.

Aluspinna ettevalmistamine:

Aluspind peab olema kuiv, puhas, stabiilne, ühtlase imamisvõimega ja sile. Vana tapeet eemaldada. Augud ja praod täita pahtliga, ebatasasused tasandada ja lihvida. Poorsed aluspinnad eelnevalt kruntida (näit. niiskuskindla mati kruntvärviga).

Liimi valmistamine ja tapeetimine:

Lisage pidevalt ja intensiivselt segades kogu paki sisu külmale veele (3 L). 5 minuti pärast segage uuesti, nüüd on liim kasutamiseks valmis.

Fliisalusel tapeetide puhul tuleb liim kanda otse seinale. Paberipõhjaliste raskete tapeetide puhul tuleb liim kanda tapeedile: kandke liim ühtlaselt tapeedi tagaküljele, laske sel veidi aega imenduda ja seejärel pange tapeedipaan seina. NB! Järgi alati tapeeditootja paigaldusjuhiseid!

Puhastage kohe juhuslikud pritsmed puhta niiske lapi või käsnaga. Kasutada ainult puhast vett, puhtaid nõusid ja tööriistu.

 

Hoida kuivas ruumis. Säilivusaeg vähemalt 5 aastat. Toodetud Saksamaal.

Tootja:
Marburg
Päritolumaa:
Saksamaa
Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt. Iga arvutiekraan kuvab värve veidi erinevalt. Materjal, läige, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad värvitooni tunnetust. Toote näidisega saab tutvuda tapeedisalongis FiestaDesign (Tallinn, Kadaka tee 70C).
Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Vahetus- ja tagastusõigus ei puuduta kui tegemist on tellitava rulltapeediga (ei ole laokaup). Tellitud tapeeti tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata v.a. juhul kui tegemist on praaktootega või müüja poolse või tarnijast tingitud eksimusega. 
Kõiki tapeete ja muid tooteid enne tellimuse esitamist on võimalik vaadata ja nende kohta lähemalt uurida tapeedisalongis FiestaDesign.