Fliistapeediliim Marburg Universal

6.00 
M1002
Laos
+
✓ Õige tapeediliim
✓ Väga hea nakkuvusega
✓ Saksa kvaliteet

Fliistapeediliim Marburg Universal

- Kõrgekvaliteetne liim fliistapeetide liimimiseks (sh. fliispõhjaga tapeedid, vinüültapeedid, tekstiiltapeedid);
- suur liimimisvõime ja -tugevus;
- hõlbus ja mugav kasutada, pealekandmisel ei pritsi laiali;
- libiseb hästi, s.t. laseb juba paigaleasetatud tapeedipaani hõlpsasti õigele kohale nihutada.

Pakend 200 gr, jätkub 25-30 m² ehk 5-6 standardmõõdus tapeedirulli liimimiseks.

 

LIIMIMISTINGIMUSED

Ainult kuivadesse ruumidesse. Liimimisel peab ruumis valitsema ruumile omane temperatuur. Nii liim kui tapeet peavad saavutama selle temperatuuri (ca +18...20°C). Ruumi, liimi ja tapeedi temperatuur, aluspinna kvaliteet, niiskus ning kasutatav liimikogus, mõjutavad oluliselt lõpptulemust ja liimi kuivamiskiirust. Seetõttu tuleb arvestada konkreetseid tingimusi ja meie poolt antud soovitusi kasutada vaid lähteandmetena.

Aluspind peab olema kuiv, puhas, stabiilne, ühtlase imamisvõimega ja sile. Vana tapeet ja lahtine värv tuleb eemaldada. Ebatasasused tuleb tasandada ja lihvida, augud ja praod täita pahtliga. Poorsed aluspinnad eelnevalt kruntida (kruntimiseks kasutatakse niiskuskindlat matti kruntvärvi).

LIIMI VALMISTAMINE

Kallake puhtasse ämbrisse 4 L  puhast vett, kiiresti segades ja tekitades veekeerise, puistake paki sisu aeglaselt ämbri serva mööda välja ning segage u 30 sekundit. 30 minuti pärast segada veel kord läbi ja tapeediliim on kasutusvalmis.

KASUTUSJUHEND

Liim kantakse otse seinale* rulli või harjaga 1-2 tapeedipaani laiuselt. Alustage ülevalt ja hõõruge paan kinni tapeediharja või sileda labidaga, liikudes keskelt äärte poole nii, et õhumullid tulevad välja. Vältida tapeediliimi sattumist tapeedi pinnale. Liigne liim tuleb vees niisutatud lapi või käsnaga ühenduskohtadelt kohe eemaldada. 

Hoolitse, et tapetseeritud ruume ventileeritakse korralikult. Järgi tapeedivalmistaja paigaldusjuhiseid.Tööriistad puhastada pärast kasutamist veega.

* Otse seinale liimi pealekandmise meetod sobib ainult fliistapeedile. Muu tapeedi tüübi puhul tuleb liim kanda tapeedipaani peale. Järgida
tapeeditootja juhiseid.

Tootja:
Marburg
Päritolumaa:
Saksamaa
Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt. Iga arvutiekraan kuvab värve veidi erinevalt. Materjal, läige, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad värvitooni tunnetust. Toote näidisega saab tutvuda tapeedisalongis FiestaDesign (Tallinn, Kadaka tee 70C).
Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Vahetus- ja tagastusõigus ei puuduta kui tegemist on tellitava rulltapeediga (ei ole laokaup). Tellitud tapeeti tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata v.a. juhul kui tegemist on praaktootega või müüja poolse või tarnijast tingitud eksimusega. 
Kõiki tapeete ja muid tooteid enne tellimuse esitamist on võimalik vaadata ja nende kohta lähemalt uurida tapeedisalongis FiestaDesign.