Tapeediliim Pufas Vlies Direkt, 300g

Tavahind: 9.50 
8.60 
Hinnavõit: 0.90 € (9%)
Hinnavõit 9%
PUF-924
Laos
+
✅ Õige tapeediliim
väga hea nakkuvusega

Pufas Vlies Direkt fliistapeediliim

Kvaliteetne tapeediliim Pufas Vlies Direkt fliistapeetide (nagu näiteks Non-woven, Vlies, Intisse või Easy-up tapeetide) kinnitamiseks. Sobib hästi ka struktuursete ja raskete kork-, samet-, klaaspärl- jm. fliisalusel eritapeetide liimimiseks. Liim kantakse otse aluspinnale (seinale või lakke). Tapeediliim on väga hea nakkuvusega ning täiustatud sinise indikaatoriga, mis aitab jälgida, et liim kataks pinna täielikult.

Ühest 300gr pakendist jätkub 35-45 m² ehk 7-9 standardmõõdus tapeedirulli liimimiseks.

  • kõrge algnakkuvus
  • ei moodusta tükke
  • seeni tõrjuv omadus
  • kõrge kleepuvus, sisaldab PVAd
  • sinine indikaator, kuivab läbipaistvaks
  • kasutamiseks valmis 5 minutiga
  • mustri sobitamiseks kergelt nihutatav.
  • ideaalne ja kauakestev tulemus
  • seda liimi iseloomustab kõrge Saksa kvaliteet

 

LIIMIMISTINGIMUSED

Ainult kuivadesse ruumidesse. Liimimisel peab ruumis valitsema ruumile omane temperatuur. Nii liim kui tapeet peavad saavutama selle temperatuuri (ca +18...20°C). Ruumi, liimi ja tapeedi temperatuur, aluspinna kvaliteet, niiskus ning kasutatav liimikogus, mõjutavad oluliselt lõpptulemust ja liimi kuivamiskiirust. Seetõttu tuleb arvestada konkreetseid tingimusi ja meie poolt antud soovitusi kasutada vaid lähteandmetena.

KASUTUSJUHEND

Kanna liim näiteks värvirulliga ühtlaselt seinale.  Sinine värviindikaator tagab 100% tulemuse liimi pealekandmisel - selgelt on täha, kuhu on tapeediliim juba kantud! Kuivamise käigus muutub liim läbipaistvaks.

Paanid paigaldatakse nn. märgliimimise meetodil küljeservad vastakuti. Jäta alati paani üla- ja alaserva lõikamisvaru. Hõõru paan kinni tapeediharja või sileda labidaga, liikudes keskelt äärte poole nii, et õhumullid tulevad välja. Eemalda paanidevahelistest vuukidest välja pressinud liim kohe niiske käsna või lapiga. Hoolitse, et tapetseeritud ruume ventileeritakse korralikult. Järgi tapeedivalmistaja paigaldusjuhiseid.

Päritolumaa:
Saksamaa
Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt. Iga arvutiekraan kuvab värve veidi erinevalt. Materjal, läige, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad värvitooni tunnetust. Toote näidisega saab tutvuda tapeedisalongis FiestaDesign (Tallinn, Kadaka tee 70C).
Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Vahetus- ja tagastusõigus ei puuduta kui tegemist on tellitava rulltapeediga (ei ole laokaup). Tellitud tapeeti tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata v.a. juhul kui tegemist on praaktootega või müüja poolse või tarnijast tingitud eksimusega. 
Kõiki tapeete ja muid tooteid enne tellimuse esitamist on võimalik vaadata ja nende kohta lähemalt uurida tapeedisalongis FiestaDesign.