Tapeediliim Pufas Vlies, 200g

Tavahind: 6.50 
5.90 
Hinnavõit: 0.60 € (9%)
Hinnavõit 9%
PUF-010
Laos
+
Õige tapeediliim
väga hea nakkuvusega

Tapeediliim Pufas Vlies Euro 3000

Tapeediliim Pufas Vlies Euro 3000 on mõeldud fliistapeetidele (Non-woven, Vlies, Intisse, Easy-up tapeedid). Tapeetide paigaldamine on tänu uuele tehnoloogiale lihtsam ja kiirem - liim kantakse otse seinale. Sobilik ka raskete paber-, vinüül-, siid-, tekstiil-, pressmustriga ja värvitavatele tapeetidele.

Pakend 200 gr, jätkub 25-30 m² ehk 5-6 standardmõõdus tapeedirulli liimimiseks. Kasutusvalmis 5 minutiga. Liim kantakse peale rulli või pintsliga. Tapeediliim on väga hea nakkuvusega. Vastupidav ühendus - võimalik korrigeerida seinale paigaldatud paane. Järgmise remondi ajal on võimalik tapeeti lihtsalt, niisutamata eemaldada.

  • kasutusvalmis 5 minutiga
  • ei moodusta tükke
  • ei jäta plekke
  • kõrge kleepuvus ja niiskuskindlus (sisaldab PVAd)
  • korrigeerimisvõimalused liimimise ajal
  • jätkub 25–30 м² (= 5-6 tapeedirulli)
  • seda liimi iseloomustab kõrge Saksa kvaliteet

 

LIIMIMISTINGIMUSED

Ainult kuivadesse ruumidesse. Liimimisel peab ruumis valitsema ruumile omane temperatuur. Nii liim kui tapeet peavad saavutama selle temperatuuri (ca +18...20°C). Ruumi, liimi ja tapeedi temperatuur, aluspinna kvaliteet, niiskus ning kasutatav liimikogus, mõjutavad oluliselt lõpptulemust ja liimi kuivamiskiirust. Seetõttu tuleb arvestada konkreetseid tingimusi ja meie poolt antud soovitusi kasutada vaid lähteandmetena.

KASUTUSJUHEND

Kanna liim suure pintsli või värvirulliga ühtlaselt seinale.  

Paanid paigaldatakse nn. märgliimimise meetodil küljeservad vastakuti. Jäta alati paani üla- ja alaserva lõikamisvaru. Hõõru paan kinni tapeediharja või sileda labidaga, liikudes keskelt äärte poole nii, et õhumullid tulevad välja. Eemalda paanidevahelistest vuukidest välja pressinud liim kohe niiske käsna või lapiga. Hoolitse, et tapetseeritud ruume ventileeritakse korralikult. Järgi tapeedivalmistaja paigaldusjuhiseid.

Päritolumaa:
Saksamaa
Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt. Iga arvutiekraan kuvab värve veidi erinevalt. Materjal, läige, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad värvitooni tunnetust. Toote näidisega saab tutvuda tapeedisalongis FiestaDesign (Tallinn, Kadaka tee 70C).
Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Vahetus- ja tagastusõigus ei puuduta kui tegemist on tellitava rulltapeediga (ei ole laokaup). Tellitud tapeeti tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata v.a. juhul kui tegemist on praaktootega või müüja poolse või tarnijast tingitud eksimusega. 
Kõiki tapeete ja muid tooteid enne tellimuse esitamist on võimalik vaadata ja nende kohta lähemalt uurida tapeedisalongis FiestaDesign.