Vedeltapeet ART design 253 (valge)

28.00 
SP253
Laos
+

Vedeltapeet SILKPLASTER - ART design 253  (valge)

Eco-friendly wallcoveringDekoratiivne krohv ehk vedeltapeet Silk Plaster on kõrge kvaliteediga looduslik ja tervisesõbralik (allergiavaba) siseviimistlusmaterjal, mis sobib kuivade ruumide seinte ja lagede katmiseks. Siidi baasil valmistatud naturaalne vedeltapeet jääb seinal pehme ja struktuurne.

Vedeltapeeti müüakse kuivainena kilekotis, millest jätkub m² pinna katmiseks. Vastavalt sellele on lihtne välja arvestada, kui palju materjali tarvis on.

Pulbriline segu lahustatakse vees kindlas vahekorras (koti peal on täpselt kirjas palju tuleb lisada vett) ja peale kokkusegamist ning ca 12 tundi seismist on segu pealekandmiseks valmis. Veega segades moodustub selline paks tainataoline mass, mis tuleb silekelluga pinnale kanda. Vedeltapeeti on võimalik kanda kõikidele pindadele. Parema nakke saavutamiseks ja tooni ühtlustamiseks tuleb aluspinnad eelnevalt kruntida (ka kipsplaadi puhul).

Vedeltapeet on talvel soojendav ja suvel jahutava efektiga. Siin võib unustada tolmu ja seina kolletumise ega pea ka muretsema, vigastatud või määrdunud kohtade parandamise pärast!

Vedeltapeet kantakse pinnale plastikust siluriga. Pealekandmisel silutakse massi mööda seina ühtlaselt laiali. Massi tuleb kanda peale õhukese kihina (1-1,5 mm). Silk Plaster katet saab harjata, parandada ja vajadusel ka üle värvida.

 

Lisainfot vedeltapeedi kohta on võimalik leida siit: fiestadesign.ee/silkplaster ning video paigaldamise kohta.

* Tarneaeg: 1-3 tööpäeva. Kui laos soovitud toode/kogus puudub, siis kehtib tellimisel eeldatav tarneaeg 5-10 tööpäeva. Laoseisu saab alati täpsustada e-posti teel.

Sarnased tooted