Vedeltapeet Victoria 703 (hallikas)

Tavahind: 25.00 
23.00 
Hinnavõit: 2.00 € (8%)
Hinnavõit 8%
SP703
Laos
+

Vedeltapeet SilkPlaster - Victoria 703

Eco-friendly wallcovering

Miks vedeltapeet?

 • 100% looduslik
 • sobib allergikutele
 • reguleerib ruumi õhuniiskust
 • pärsib hallituse teket
 • akumuleerib soojust
 • varjab aluspinna defektid
 • ümarate nurkade ja vormide võimalus
 • meistrisõbralik materjal

Silkplaster vedeltapeet Victoria 703 (hall) on põnev looduslik dekoratiivkrohv seinte ja lagede viimistlemiseks ning on hea alternatiiv tavalistele tapeetidele ja värvidele. Vedeltapeedil on palju plusse, neist olulisim on ohutus tervisele, kuna selle koostis on täiesti looduslik. Vedeltapeet on lõhnatu, antistaatiline, heli summutav, õhuniiskust reguleeriv, hea katvusega ning meistrisõbralik materjal.

 • Ühest kotist VICTORIA 703 jagub ca 3,5 m². Vastavalt sellele on lihtne välja arvestada, kui palju materjali tarvis on.

  Toode on pakendis kasutamiseks valmis ja pakendatud sideainega segatuna juba õigesse vahekorda, kuivpulber tuleb vaid etteantud koguse veega segada, lasta 12 tundi seista, pinnale peale kanda ja valmis ta ongi!

  Parema nakke saavutamiseks ja tooni ühtlustamiseks tuleb aluspinnad eelnevalt kruntida. Vedeltapeet kantakse seinale plastikust siluriga. Pealekandmisel silutakse massi mööda seina ühtlaselt laiali. Massi tuleb kanda peale õhukese kihina 1-2 mm. Silk Plaster katet saab harjata, parandada ja vajadusel ka üle värvida.

Vedeltapeet on talvel soojendav ja suvel jahutava efektiga. Siin võib unustada tolmu ja seina kolletumise ega pea ka muretsema, vigastatud või määrdunud kohtade parandamise pärast!

Vaata videost detaile, kuidas vedeltapeeti paigaldada. 

 

 

Lisainfot vedeltapeedi kohta: fiestadesign.ee/silkplaster

* Kui laos soovitud toode/kogus puudub, siis kehtib tellimisel eeldatav tarneaeg 5-10 tööpäeva. Laoseisu saab alati täpsustada e-posti teel.

Värvitoonid ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt. Iga arvutiekraan kuvab värve veidi erinevalt. Materjal, läige, valgustus ning paljud muud tegurid mõjutavad värvitooni tunnetust. Toote näidisega saab tutvuda tapeedisalongis FiestaDesign (Tallinn, Kadaka tee 70C).
Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused.

Vahetus- ja tagastusõigus ei puuduta kui tegemist on tellitava rulltapeediga (ei ole laokaup). Tellitud tapeeti tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata v.a. juhul kui tegemist on praaktootega või müüja poolse või tarnijast tingitud eksimusega. 
Kõiki tapeete ja muid tooteid enne tellimuse esitamist on võimalik vaadata ja nende kohta lähemalt uurida tapeedisalongis FiestaDesign.